Květen 2012

Stop for a while...

20. května 2012 v 17:48 | ○ Mishelle Vengeance ○, Zouzíí<** |  Blog
Hey-y.

Jelikož se blíží konec pololetí a a hodně závěrečných zkoušek, rozhodly jsme se, že tento blog na chvilku pozastavíme.
Mishelle má práci se svým vlastním blogem a ještě s dalším blogem, kde je jako spoluadminka a já... Já se momentálně plácám ve svých problémech způsobených školou a osobním životem.

Škola je zmáhající a stresující věc a navíc se pokouším sehnat brigádu na léto, takže ani přes léto nebude moc času, jelikož si moji ctění rodičové vymysleli, že vyrazíme na dovču!

Tak se Vám obě omlouváme a prosíme affska, aby si nás nemazaly, my se vrátímě. Jednou :D

Beztak žádné novinky okolo Sevenfoldů nejsou. To, že je Val těhotná asi víte. Až porodí, ozvu se :D
Budem se snažit vést naši FB stránku, kam beztak dáváme více novinek než sem.

Takže vám přejeme, ať se vám vydaří poslední měsíc školy a ten, kdo maturuje, ať udělá maturitu :)

So long and goodbye... <3

With love
Zouzíí and Mishelle :*

You Me At Six - Bite My Tongue

15. května 2012 v 19:04 | ○ Mishelle Vengeance ○ |  In my head
Dovlím si túto pesničku venovať Holly! ♥
Nie sú tu žiadne psycho electro shows, ale JOOOOOOOOOOOSH a OLOOOOOOOOOOO ^^ :D
A pre všetkých, čo nepoznajú YMAS, alebo len túto pesničku, odporúčam... :)

We Came As Romans

13. května 2012 v 20:41 | ○ Mishelle Vengeance ○
We Came As Romans je americká post-hardcore/metalcore skupina pochádzajúca z mesta Troy z Michiganu. Chalani založili skupinu v roku 2005 ako "This Emergency", ale po vystriedaní mnohých členov sa jej názov zmenil a v roku 2008 podpísali zmluvu s Equal Vision Records a vydali EP Demonstrations a Dreams a ich štúdiové albumy To Plant a Seed (2009) a Understanding What We´ve Grown To Be (2011).
Aktuálnymi členmi sú Dave Stephens (vokály), Kyle Pavone (vokály, klávesy), Joshua Moore (gitara), Lou Cotton (gitara), Andy Glass (basgitara) a Eric Choi (bicie).

Asking Alexandria

12. května 2012 v 19:39 | ○ Mishelle Vengeance ○
Asking Alexandria je britská hardcore/screamo/metalcore skupina pochádzajúca z Yorku (North Yorkshire). Kapela ako ju dnes poznáme, vznikla v roku 2008, keď Ben Bruce kontaktoval chalanov po svojom návrate po pobyte v Dubaji, kde Ben Bruce začal realizovať projekt z názvom "Asking Alexandria" a vydal tam aj album. Ben uviedol, že názov ponechal práve preto, lebo mal stále význam a bol aktuálny. Po tom, čo prišiel do Anglicka však Asking Alexandria nadobudla novú podobu, zmenila sa aj hudba, ako tvrdí Ben.
Súčasnými členmi sú Ben Bruce (gitara), Danny Worsnop (spev), Cameron Liddell (gitara), Sam Bettley (basgitara) a James Cassells (bicie).

A little piece of heaven

12. května 2012 v 9:57 | Zouzíí<<* |  Songs
Jelikož novinky nejsou a překlady nikdo nečte, mám tu pro vás aspoň tohle. Doufám, že si víkend užíváte. Pro mě je to ten nejhorší víkend celého mého života :'(


D.R.U.G.S.

11. května 2012 v 21:13 | ○ Mishelle Vengeance ○
Skupina D.R.U.G.S. sa sformovala na prelome rokov 2009/2010 hneď potom, ako speváka Craiga Owensa vykopli z jeho predchádzajúcej skupiny "Chiodos". Hrajú post-hardcore a boli na turné s kapelami ako Black Veil Brides a Versa Emerge. Ich prvý štúdiový album s názvom Destroy Rebuild Until God Shows vydali v roku 2011 v zostave: Craig Owens (spev), Matt Good (gitara. klávesy. vokály), Nick Martin (gitara, vokály), Aaron Stern (bicie) a Adam Ruseel (basgitara, vokály).Avšak momentálne zostal v skupine iba Craig, ktorý sa momentálne aj tak vrátil k Chiodos a ide s nimi na turné.

Gnome :D

11. května 2012 v 15:43 | Zouzíí<<* |  Johnny Christ
Konečně je pátek! Co plánujete na víkend?

Tumblr_m3j5lsgmjq1rvocaao1_500_large

Our big boy xD :)*


Interview with M.Shadows

10. května 2012 v 18:07 | Zouzíí<<* |  A7X News
Mám tu pro vás mnou přeložený článek z deathbatnews.com


This is your second trip to the Middle East region, what made you come back?
MS: The fans. We have been wanting to play over in the Middle East for the people of the Middle East for a long time. We don't consider playing for the US troops a proper tour of The Middle East. Hopefully this will unlock some doors for us to keep coming back and play more places.

Avenged Sevenfold has been around for over 10 years - did you think have a defining moment where you thought 'Hell Yeah we have made it' and what was it?
MS: No, I can't think of on defining thing because it's been so gradual. But there have been some defining moments for sure, such as touring and being received well with Iron Maiden and Metallica. Also headlining major festivals which we grew up going to, such as Warped Tour, Ozzfest and Uproar.

The Middle East is quite divided over the acceptance of metal music, did it surprise you to find out that there are so many metal fans over here?
MS: No, Heavy Metal is the most widely excepted music in the world. From the Middle East to Asia, to South America, heavy metal in my eyes is the worlds biggest music.

If A7X had not taken off and become a successful band, what would you be doing as a day job now?
MS: There are a ton of things I'd love to do, possibly produce albums or be a writer would be on the top of my list.

---

Tohle je váš druhý výlet na Blízký východ ( Middle East jsou země na blízkého východu, Čína atd ), co vás donutilo vrátit se?
M.Shadows: Fanoušci. Čekali jsem dlouho, než jsme tady mohli hrát. don't consider playing for the US troops a proper tour of The Middle East ( Nevím, jak to přeložit, ani strejda google to neumí přeložit :/ Ale asi je to něco jako "Nepokládáme za správné hrát pro americké vojáky tour jak se patří" )
Doufáme, že to otevře další dveře, abychom se mohli sem vrátit.

Avenged Sevenfold jsou spolu už 10 let - Mysleli jste si, že konec, kdy jste si mysleli "sakra jo, tohle jsme udělali a bylo to ono?" (???)
M.Shadows: Ne, nemyslím si že je to definitní věc, protože to bylo tak postupné. Ale je zde pár definitních momentů, abych to upřesnil, jako turné a být dobře přijat Iron Maiden a Metallicou. Také hlavní hvězdou jsou velké festivaly, na kterých jsme vyrůstali, jako Warped Tour, Ozzfest a Uproar.

Blízký východ je poměrně rozdělen přijetím metalové muziky, je tedy překvapující najít tady tolik metalových fanoušků?
M.Shadows: Ne, heavy metal je nejvíce široce akceptována muzika na světě. Od Blízkého východu do Asie, do Jižní Ameriky. Heavy metal je v mých očích světově nejrozšířenější muzika.
Kdyby se A7x neujali a nestali se úspěšnou kapelou, co by jste teď dělali?
M.Shadows: Jsou zde věci, které by jsme rádi dělali, jako produkovat alba nebo být spisovatel/skladatel to by bylo na vrcholu mého výběru!

Pár větama si nejsem zas tak jistá, proto ty otazníky (???)
Neručím za přesnost překladu, překládala jsem to docela v rychlosti :D A doufám, že to dává aspoň trochu smysl.
Mě ty věty dávaj docela smysl, ale záleží taky na tom, jak si představíte skladbu věty a hlavně význam. Snad to je dobře :D

NEKOPÍROVAT!!!


Fiction

10. května 2012 v 18:01 | Zouzíí<<* |  Songs

Foo Fighters

9. května 2012 v 20:47 | ○ Mishelle Vengeance ○
Foo Fighters je americká rocková kapela pochádzajúca zo Seattlu. Skupinu založili v roku 1995 Dave Grohl, Nate Mendel, William Goldsmith a Pat Smear. Názov "Foo Fighters" pochádza z druhej svetovej vojny, počas ktorej takto označovali neidentifikovateľný lietajúci predmet. Skupina vznikla náhodou, keď Dave napísal pieseň This Is a Call, po rozpade Nirvany. A vďaka tejto pesničke sa dali chalani dokopy.
Členovia v skupine sa často menili. Williama Goldsmitha vystriedal za bicími Taylor Hawkins, Pat Smear tiež opustil kapelu a na jeho miesto nastúpil gitarista Franz Stahl a toho zas vystriedal Chris Shiflett. V roku 2011 sa však do skupiny opäť vrátil Pat Smear.
Aktuálnymi členmi sú Dave Grohl (gitara, spev), Taylor Hawkins (bicie, vokály), Chris Shiflett (gitara, vokály), Nate Mendel (basgitara) a Pat Smear (gitara).