Tiskovka na Jakartě

1. května 2012 v 15:45 | Zouzíí *<< |  A7X News
Mám tu pro vás přeložený článek z deathbatnews a video s A7x - Interview z Jakarty.

TADY je to video - Bacha, než se to načte. Trvá to hrozně dlouho.... :| Na začátku ženská mluví Malaysky ( nebo jak se tam mluví xD ) a pak jsou tam záběry, kde můžete slyšet Mattovo hlas, ale je to přemluvený nějakym týpkem, takže tomu beztak nerozumíte. Ale je vtipné pozorovat Synystera :D

A teď k přeloženému článku:
Heavy metalová skupina Avenged Sevenfold z USA jsou připraveni uspokojit své fanoušky v Carnival Beach Ancol na Jakartě. Koncert proběhne 1.5.
"Jakarta, která je rozdílná svou hemisférou, je vždycky zábavné místo, kam se rádi podíváme." Řekl zpěvák M.Shadows na konferenci v pondělí. Koncert bude jejich třetí performací na Jakartě. Po zábavných koncertech v roce 2007 a 2008 se jejich fanoušci mají na co těšit.

"Přineseme vám více songů a více zábavy. Hráli jsme tu dvakrát, ale určitě to bude jiný." Řekla Shadows, zatímco Zacky Vengeance řekl, že nejvíce preferuje chování fanoušků v Indonesii. "Mám tady hrozně rád fanoušky. Jejich chování na internetu je úžasné. Dokonce nás vyzvedli na letišti." směje se.

A7x překvapí své fanoušky songy ze všech alb od roku 2001 až po Nightmare. Když zemřel bubeník Jimmy "The Rev" Sullivan ( 2009 ), A7x stále pokračují ve zdokonalování svých hudebních schopností.
"Byli jsme nejlepší přátelé od té doby, co jsme byli ve škole, jezdili jsme spolu na skate a spolu se dostávali do problémů." Přisvědčil kytarista Synyster Gates. Synyster slíbil uspokojující show.

ČLÁNEK JE MNOU PŘELOŽENÝ, TAKŽE, JESTLI TO NĚJAKEJ KRETÉN ZKOPÍRUJE, NAKOPU HO! ANI SE MĚ NEPTEJTE, JESTLI SI TO MŮŽETE ZKOPÍROVAT! PŘELOŽTE SI TO SAMI!!!


- Pak je tam něco o Eriem Possem - Neznam tak to sem přidávat nebudu :D

A pár live fotek.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama