A7X News

Interview with M.Shadows

10. května 2012 v 18:07 | Zouzíí<<*
Mám tu pro vás mnou přeložený článek z deathbatnews.com


This is your second trip to the Middle East region, what made you come back?
MS: The fans. We have been wanting to play over in the Middle East for the people of the Middle East for a long time. We don't consider playing for the US troops a proper tour of The Middle East. Hopefully this will unlock some doors for us to keep coming back and play more places.

Avenged Sevenfold has been around for over 10 years - did you think have a defining moment where you thought 'Hell Yeah we have made it' and what was it?
MS: No, I can't think of on defining thing because it's been so gradual. But there have been some defining moments for sure, such as touring and being received well with Iron Maiden and Metallica. Also headlining major festivals which we grew up going to, such as Warped Tour, Ozzfest and Uproar.

The Middle East is quite divided over the acceptance of metal music, did it surprise you to find out that there are so many metal fans over here?
MS: No, Heavy Metal is the most widely excepted music in the world. From the Middle East to Asia, to South America, heavy metal in my eyes is the worlds biggest music.

If A7X had not taken off and become a successful band, what would you be doing as a day job now?
MS: There are a ton of things I'd love to do, possibly produce albums or be a writer would be on the top of my list.

---

Tohle je váš druhý výlet na Blízký východ ( Middle East jsou země na blízkého východu, Čína atd ), co vás donutilo vrátit se?
M.Shadows: Fanoušci. Čekali jsem dlouho, než jsme tady mohli hrát. don't consider playing for the US troops a proper tour of The Middle East ( Nevím, jak to přeložit, ani strejda google to neumí přeložit :/ Ale asi je to něco jako "Nepokládáme za správné hrát pro americké vojáky tour jak se patří" )
Doufáme, že to otevře další dveře, abychom se mohli sem vrátit.

Avenged Sevenfold jsou spolu už 10 let - Mysleli jste si, že konec, kdy jste si mysleli "sakra jo, tohle jsme udělali a bylo to ono?" (???)
M.Shadows: Ne, nemyslím si že je to definitní věc, protože to bylo tak postupné. Ale je zde pár definitních momentů, abych to upřesnil, jako turné a být dobře přijat Iron Maiden a Metallicou. Také hlavní hvězdou jsou velké festivaly, na kterých jsme vyrůstali, jako Warped Tour, Ozzfest a Uproar.

Blízký východ je poměrně rozdělen přijetím metalové muziky, je tedy překvapující najít tady tolik metalových fanoušků?
M.Shadows: Ne, heavy metal je nejvíce široce akceptována muzika na světě. Od Blízkého východu do Asie, do Jižní Ameriky. Heavy metal je v mých očích světově nejrozšířenější muzika.
Kdyby se A7x neujali a nestali se úspěšnou kapelou, co by jste teď dělali?
M.Shadows: Jsou zde věci, které by jsme rádi dělali, jako produkovat alba nebo být spisovatel/skladatel to by bylo na vrcholu mého výběru!

Pár větama si nejsem zas tak jistá, proto ty otazníky (???)
Neručím za přesnost překladu, překládala jsem to docela v rychlosti :D A doufám, že to dává aspoň trochu smysl.
Mě ty věty dávaj docela smysl, ale záleží taky na tom, jak si představíte skladbu věty a hlavně význam. Snad to je dobře :D

NEKOPÍROVAT!!!

Valary je tehotná

6. května 2012 v 13:33 | ○ Mishelle Vengeance ○
Objavilo sa už viacero fotiek Valary, Shadowsovej manželky, kde má bruško. Takže Matt sa pravdepodobne pripravuje na rolu otca. Ja im len gratulujem a dúfam že dieťatko bude také talentované, ako je jeho otec a o pár rokov z neho vyrastie ďalší screamujúci Sanders.

Tiskovka na Jakartě

1. května 2012 v 15:45 | Zouzíí *<<
Mám tu pro vás přeložený článek z deathbatnews a video s A7x - Interview z Jakarty.

TADY je to video - Bacha, než se to načte. Trvá to hrozně dlouho.... :| Na začátku ženská mluví Malaysky ( nebo jak se tam mluví xD ) a pak jsou tam záběry, kde můžete slyšet Mattovo hlas, ale je to přemluvený nějakym týpkem, takže tomu beztak nerozumíte. Ale je vtipné pozorovat Synystera :D

A teď k přeloženému článku:

Syn Gates & AxeWound

1. května 2012 v 15:00 | ○ Mishelle Vengeance ○
AxeWounds, nový projekt Matta Tucka (Bullet For My Valentine) a Liama Cornera (Cancer Bats) vydali svoj debutový singel "Post Apocalyptic Party". Bolo tiež oznámené, že Syn sa v songu na ich albume objaví zo svojim vlastným sólom.

Chill Out Malaysia

1. května 2012 v 11:27 | ○ Mishelle Vengeance ○
Chill Out Malaysia spravili krátky prehľad z vystúpenia A7X. Ale nejde mi to nejako zmysluplne preložiť, takže vám to sem asi nepridám. Ale okrem toho zverejnili zopár fotiek Sevenfoldu, vrátane skupinovej fotky.
Mňa by len zaujímalo, čo má Syn z vlasmi. Teda skôr, čo s nimi nemá. :D
(c.č.)

Avenged Sevenfold - New DVD

28. dubna 2012 v 9:38 | ○ Mishelle Vengeance ○

Tak a je to oficiálne. Avenged Sevenfold chystajú nové DVD z koncertim z japonského turné a Orion Music Festivalu.
V najnovšom čísle Kerrang! mahazínu bolo totiž interview s M Shadowsom.

As such, there's a jubilant atmosphere here tonight as A7X tear through their 12-song set - one filmed for an upcoming DVD - kicking off with Nightmare. "Thank you for having us in your beautiful country," shouts M Shadows before later calling the baying crowd to arms, "You guys ready to make this DVD look crazy as fuck?" And so Club Citta is just one big circle pit. "Japan is representing on the DVD, I can't wait! Let's just film the mosh pit." It is quite a sight.
What can you tell us about your new DVD?
M Shadows: "We're trying to film everywhere besides the United States. We just did Europe last summer with Rafa - who did our first DVD, Live In The LBC, with - and now we want to do Asia and South America. We're going to release something that represents everybody!"

Ak má niekto problémy s ANJ, napíšte a preložím to. :)

deathbatnews.com

Překlad by: Zouzíí
(Je to jen souhrný překlad. Myslím si, že je to i bez chyb, ale jistá si stoprocentně nejsem)

Jaká úžasná atmosféra panovala dnes večer na koncertě A7x. Zahráli 12 songů, které nahráli na chystané DVD - pojmenované Kicking off with Nightmare ( něco jako nakopnout noční můru ). "Děkuji za přivítání nás ve vaší krásné zemi" zakřičel M.Shadows před tím, než všichni začali jásat ( asi xD ). "Jste lidi připravený udělat tohle DVD šílený?"
A tak klub Citta začal vířit.
"Japonsko reprezentujte se na DVD, nemůžu se dočkat. Pojďe to natočit."
Co nám můžeš říct o vašem novém DVD?
M.Shadows: Snažili jsme se natočit všude okolo Spojených států. Minulé léto jsem udělali Evropu s Rafa ( Rafou? Nevím xD ) - který dělal naše první DVD, Live in the LBC, - a nyní chceme do Asie a Jižní Ameriky. Chceme udělat něco, na kterém budou všichni.


Avenged Sevenfold’s Thank You To Japanese Fans For Supporting Their 2012 Tour

22. dubna 2012 v 19:11 | ○ Mishelle Vengeance ○
Dúfam, že raz takéto video natočia aj po koncerte na Slovensku. :)

Interview with Zacky!

17. dubna 2012 v 18:50 | ○ Mishelle Vengeance ○
Hiroshi Arishima z Grindhouse Magazine spravil rozhovor so Zackym. Tento rozhovor môžete nájsť v budúcom čísle magazínu, ktoré vychádza 31. 5. a ak ho nájdem, tak ho preložím.
A ak by nebolo "review" z vystúpenia v Tokyu v tých ich hieroglifoch, tak by som vám to tiež preložila. Ale ono to nedáva absolútne zmysel, keď to hodíte do google translate, takže asi nič. :D Ale možno.. :D

"Guitar Tech Zacky" - Hoppus On Music

14. dubna 2012 v 20:09 | ○ Mishelle Vengeance ○
Takže. Objavilo sa ďalšie video zo show Hoppus On Music z časti so Zackym a Frankom.
A z toho si nič nerobte, že nerozumiete. Ja tiež veľa toho nerozumiem :D

Inak sa objavilo info, že v časopise BURN! je rozhovor s Mattom. Pokúsim sa to zohnať a preložiť. :)

Avenged Sevenfold: Golden Gods Awards (II)

13. dubna 2012 v 16:22 | ○ Mishelle Vengeance ○
Na dethbatnews sa objavilo video z GGA 2012. Keby niekomu ušla tá správa, tak A7X vyhrali rovno v 2 kategóriách a to: "Most Dedicated Fans" a "Best Live Band."
A keby niekto chcel ešte nejaké fotky, tak ich môžete nájsť TU.

Avenged Sevenfold: Golden Gods Awards

12. dubna 2012 v 9:08 | ○ Mishelle Vengeance ○
Avenged Sevenfold vyhrali v kategóriách Most Dedicated Fans" a "Best Live Band."
Ďalej odovzdali cenu Kornom za ich nový album.
Zacky ďalej ďakoval všetkým fanúšikom:
"I'm so fucking proud of our fans. Tonite is monumental to me. Congratulations to all of you and thank you for carrying us. Most important award I've ever won, nothing will ever compare. Enjoy it, it belongs to you."

Rolling Stone Middle East: Interview with M Shadows

10. dubna 2012 v 7:03 | ○ Mishelle Vengeance ○
Takže, Mishellka sa nudí, tak vám sem pridáva preklad rozhovoru s M Shadowsom. Matt sa v ňom vyjadruje k turné na Blízkom východe, o screamovaní a tiež o POZÍCIÍ ARINA ILEJAYA v Avenged Sevenfold. Ospravedlňujem sa za chyby v preklade, originálne Interview nájdete na rollingstoneme.com.

Čo vás chalani priviedlo k naplánovaniu show na Blízkom východe?
Bolo tam zopár miest, ktoré sme "nezasiahli" počas Nightmare tour. Hrali sme síce v Iraku a Kuvajte pre vojakov, ale pre ľudí z Blízkeho východu sme nehrali. Takže keď sme sa rozhodli, že zavítame do Ázie a zhodli sme sa na tom, že bude dobré ísť aj na Blízky východ a hrať v Abu Dhabi. Je to vždy skvelé ísť a hrať pre ľudí, ktorí vás ešte nikdy nevideli. Preto stojí za to ísť.

Hoppus On Music with Zacky Vengeance and Frank Iero

8. dubna 2012 v 17:01 | ○ Mishelle Vengeance ○
Ako som už spomínala, Zacky a Frank boli v SHOW Hoppus On Music. A tu sú videá zo Show. Inak Frank a Zacky sú nejako príliš často spolu, chúďa Geňa (áno, to bolo ironické, tak ti treba Geňa). Vlastne skôr chúďa Synyster :( :D

Zacky´s Baseball "Bat" Tattoo

7. dubna 2012 v 9:17 | ○ Mishelle Vengeance ○
Zacky hodil na twitter fotku svojho Baseball "Bat" tetovania, ktoré má na počesť baseballovej sezóny.
In honor of the baseball season check out my baseball "bat" tattoo. It's a tramp stamp. Hard thuggish...

ZACKY V TO APPEAR ON "HOPPUS ON MUSIC"

1. dubna 2012 v 6:48 | ○ Mishelle Vengeance ○
Mark Hoppus uverejnil informáciu, že Zacky Vengeance a Frank Iero sa objavia v "Hoppus On Music" Show. Nové časti sa vždy objavujú vo štvrtok o polnoci a práve spomínaná časť so Zackym a Frankom bude uverejnená budúci týždeň.
Next week- Frank from My Chemical Romance and Zacky from Avenged Sevenfold hit the Orange Country music scene…only on Hoppus!
Priložená bola aj spoločná fotka oboch gitaristov:

A7X & SWS PICKS

30. března 2012 v 16:52 | ○ Mishelle Vengeance ○
Jack Fowler zo skupiny Sleeping With Sirens má nové trsátka a ako môžete vidieť, nechal sa inšpirovať práve Sevenfoldským Deathbatom...

Revolver Magazine: The Book of Avenged Sevenfold

14. března 2012 v 15:04 | ○ Mishelle Vengeance ○
Revolver Magazín ponúka pár vydaní "The Book of Avenged Sevenfold", ktoré boli súčasťou limitovanej edície box-setu v roku 2011. Tieto obálky boli špeciálne vytlačené pre box-set a doteraz neboli k dispozícií na predaj po kusoch. Jeden kus stojí 9.99 dolárov.

Special autographed message from Syn & M Shadows

13. března 2012 v 19:23 | ○ Mishelle Vengeance ○
Noize TV uverejnila fotky Syna a Matta. Môžete na nich vidieť správy s ich autogramami, ktoré dvaja šťastní Japonskí fanúšici môžu vyhrať.
Synyster: "Looking forward to seeing you in April!"
M Shadows: "Hey everyone - Looking forward to seeing you @ the shows in April!"

Interview with Mike Portnoy 2

13. března 2012 v 8:19 | ○ Mishelle Vengeance ○
Už dávnejšie sa objavilo ďalšie z inerviews s Mikom Portnoyom. S prekladom mi pomohla (vlastne väčšiu časť preložila) my dear Holly Sykes.
Ak by ste mali záujem prečítať si celé interview, tak si ho môžete prečítať TU ale je v angličtine.

Teraz prešlo už dosť času, od doby, keď si plnil rolu bubeníka A7X, ako sa na to pozeráš teraz?
- Bola to skvelá skúsenosť. Dream Theater prevzali žiaru reflektora a to nikdy nebolo zámerom, zámerom toho celého bolo poslúžiť im a tiež uctiť si Jimmyho pamiatku. Ale ku koncu to Dream Theater zatienilo, ale to nikdy nebol zámer. Ale média okolo toho robili "humbuk", tak som pochopil, že potrebujú mladšieho bubeníka. Mám históriu ako nevychovanec. Tých chlapcov milujem, tweetujem a som v kontakte s fanúšikmi na FB, kým oni sú skôr súkromná záležitosť. A dáva to naozaj zmysel, zobrať niekoho nového a mladého.

Zacky Vengeance & Synyster Gates Visit Spotify Headquarters.

9. března 2012 v 8:30 | ○ Mishelle Vengeance ○
Zacky Vengeance pridal tweet, v ktorom hovoril, že na týždeň navštívi NYC. Objavil sa jeden dôvod, prečo. Larry Jacobson poznamenal, že on, Zacky a Syn strávili deň v sídle Spotify USA.

Interview with Mike Portnoy

8. března 2012 v 7:23 | ○ Mishelle Vengeance ○
Na dethbatnews sa už dávnejšie objavil rozhovor s Mikom Portnoyom, kde hovorí o skúsenostiach, ktoré nadobudol s Avenged Sevenfold, o novej skupine a CD Omerta. Celé interview (v angličtine) nájdete TU.

V auguste 2011 si spolu s Adrenaline Mob spravil EP. Chcel si využiť svoje skúsenosti a spraviť s nimi album?
- Tí chalani prišli za mnou. Mike Orlando a Russell Allen pracovali na materiály, kým som nebol k dispozícií a riešil svoju kariéru a život. Raz sa stalo, že Russ prišiel za mnou zo slovami: "Hej, vypočuj si to. Nechceš sa podieľať na ďalšej tvorbe?" A od chvíle, čo som počul prvých 30 sekúnd skladby "Undaunted" som bol na palube. Jednou z vecí, ktoré som chcel dostať do našej hudby boli aj skúsenosti nadobudnuté spoluprácou s Dream Theater a Avenged Sevenfold. Vedel som, že chcem mať niečo medzi hard rockom a metalom a nie progressive edge. Prosto niečo, čo bola zábavné a energické a akonáhle som počul Russov a Mikov materiál mi bolo jasné, že sa chcem k nim pripojiť.

Priniesol si do Omerty niečo zo spolupráce s Avenged Sevenfold?
-Áno. Adrenaline Mob prišiel za mnou hneď potom, čo sa skončila moja spolupráca s Avenged, tak som bol nad vecou. Práve sme dokončili turné Uproar tour a ja som bol obklopený kapelami ako Disturbed, Stone Sour, Hellyeah a Halestorm. Dôkazom toho, že som strávil s Avenged skvelý čas je scéna a štýl hudby, ktorú bolo zábavné hrať a nepotreboval si myslenie na to, aby si to odohral. Dalo by sa povedať, že som tam hral hudbu, ktorá by mi mala pomôcť v postupe s Adrenaline Mob. Čiže to bola perfektná kapela v perfektnom čase.

Arin Ilejay And John Aldridge Give Avenged Sevenfold’s Deathbat A Makeover.

5. března 2012 v 10:50 | ○ Mishelle Vengeance ○
Arin Ilejay je milovníkom všetkých Walt Disney vecí a to môžete vidieť aj na tomto ručne vyrývanom bubne, ktorý špeciálne pre neho upravil John Aldridge. Nie je na ňom len Deathbat, ale aj Goofybat, Donaldbat a Mickeybat.
John Aldridge povedal o tomto bubne:
"Bubon v tomto albume bol vyrytý pre môjho priateľa Arina Ilejaya, bubeníka kapely Avenged Sevenfold. Je to klasický štýl prechodu s niektorými špeciálnymi prvkami. Môžete na ňom nájsť tri Disney postavičky upravené na spôsob Deathbata A7X, ale aj klasické Deathbats, čo očakávajú aj fanúšikovia A7X. Možno som sa nechal trochu uniesť s krídlami."

Kerrang! Presents The Official Rock 100.

5. března 2012 v 10:35 | ○ Mishelle Vengeance ○
Časopis KERRANG! prináša anketu The Official Rock 100, kde môžete hlasovať za 3 svoje najobľúbenejšie rockové pesničky a dať najavo aj prečo by mali byť tými najlepšími skladbami všetkých čias. Hlasovať sa môže do 1. apríla, a vyhodnotenie prebehne 6. apríla na Kerrang TV!
Za Avenged Sevenfold môžete hlasovať pre skladby "Beast And The Harlot" a "Nightmare".

OC Music Awards Nominations

28. února 2012 v 21:11 | ○ Mishelle Vengeance ○
Avenged Sevenfold boli nominovaný v O.C. Music Awards v kategórií "Best Metal" v Peoples Choice Award. Hlasovať za nich je možné až do 3. marca, kedy sa dozvieme výsledky hlasovania. V tejto kategórií boli tiež nominovaní Midnight Hour, Fusion Beat, Un D Vided, a WhipLash Kids Band.
Viac o OC Music Awards nájdete TU alebo na oficiálnej stránku TU.

Brendan Shieppati o úspechoch hudobnej scény v Orange County

26. února 2012 v 20:45 | ○ Mishelle Vengeance ○
Brendan Shieppati z Bleeding Through sa vyjadril k hudobnej scéne v Orange County... Jeho skupina bola nominovaná v 2012 Orange County Music Awards, kde okrem iného súťaží jeho skupina aj so Sevenfoldom. Ja som vám z nudy preložila to jeho vyjadrenie. Ale upozorňujem, že ten preklad je dosť voľný.
(c.č)
 
 

Reklama